بهترین ابزار ویرایش مقاله برای کارهای خانگی

بهترین ابزار ویرایش مقاله برای کارهای خانگی

دلایل زیادی وجود دارد که چرا باید در خانه کار کنید. یکی ،این کار امکان صرفه جویی در وقت را به شما می دهد دو ، شما لازم نیست به صورت گروهی کار کنید. سوم اینکه شما می توانید برای وقت خود برنامه ریزی کنید. در این مطلب، شما را با چند نمونه از ابزارهای ویرایش متن آشنا می کنیم. با ریحام همراه باشید.

 

اگر نویسنده اهل خانه هستید ، باید از دانش اساسی درباره نوشتن مقاله آگاه باشید. شما باید از قالب مناسب ، استنادات و عکس های مناسب و نحوه تهیه مقاله برای افزایش بازدیدها در وب سایت ، پیروی کنید. برای انجام این کار ، شما باید به ابزار صحیح نوشتن و ویرایش مجهز باشید.

نوشتن مقاله می تواند آسان باشد. با این حال ، این روند ویرایش است که خیلی بیشتر طول خواهد کشید. با توجه به این واقعیت ، شما به عنوان یک نویسنده ، ممکن است برای اطمینان از نگارش مقالات بی نقص و صحیح به کمک بیشتری نیاز داشته باشید. ابزارهای ویرایش و خانگی زیادی وجود دارد که می توانید برای آسان تر کردن کار از آنها استفاده کنید.

در اینجا به معرفی چند ابزار می پردازیم:

 

تایمر گوجه فرنگی

اگر می خواهید بدانید در یک روز چند ساعت کار مفید می کنید تایمر گوجه فرنگی یکی از بهترین ابزارهای تایمر است که یک نویسنده اهل خانه می تواند از آن استفاده کند. این برنامه بر روی تلفن همراه و لپ تاپ شما قابل بارگیری است. استفاده از آن بسیار آسان است و به شما کمک می کند تا بازه زمانی خود را اندازه گیری کنید. Tomato Timer یک برنامه زمان سنج کاربر است که به شما امکان می دهد تا وقت خود را در جلسات کاری و استراحت تقسیم کرده و سازماندهی کنید.

Webspellchecker

این برنامه به نویسندگان خانگی اجازه می دهد مقالات خود را مجددا بررسی کنند و ببینند کلمات اشتباه یا عبارات شکسته وجود دارد که برای اولین بار مشاهده نشده است. همچنین ممکن است خودتان برنامه را تایپ کنید ، و به طور خودکار کلمات غلط خود را دوباره بررسی و مجدداً تکرار می کند.

این امر به نویسندگان كمك می كند تا قبل از ارسال به ویراستاران خود ، هنگام ویرایش و چاپ مجدد آثارشان كارآمدتر باشند. ویراستاران همچنین ممکن است از این برنامه استفاده کنند تا هیچ چیز نادیده گرفته نشود ، و همه چیز برای ارسال مناسب است.

Copyscape

Plagiarism (سرقت ادبی) بزرگترین گناه نویسنده است. به این ترتیب ، باید اطمینان حاصل کنید که هر قطعه ای که می نویسید منحصر به فرد خود شماست. Copyscape به نویسندگان و ویراستاران کمک می کند تا تعیین کنند که آیا محتوای ادبی دزیده شده در مقاله وجود دارد یا خیر. موارد سرقت شده را برجسته می کند.

درصد استانداردی وجود دارد که Copyscape برای آن نیاز به ادعای ادبی دارد. Copyscape مانند پلیس است که محتوا را کپی می کند و به نویسندگان و سردبیران کمک می کند تا به دلیل سرقت ادبی گزارش شوند.

زنجبیل

هنگامی که صحبت از خطاهای دستوری می شود ، برنامه زنجبیل می تواند در هیچ زمان متوجه آنها نشود. می توانید پسوند برنامه را بارگیری کرده و آن را به مرورگر وب خود وصل کنید. پس از اتمام ، هر کلمه و جمله ای را که می نویسید بررسی می کند و عباراتی را که دستور زبان اشتباه دارند تشخیص می دهد.

این برنامه برای نویسندگان محتوا و نویسندگان اخبار و مقالات رسمی مفید است.

SlickWrite

این برنامه شبیه به زنجبیل است. زیرا یک آشکارساز خطای گرامر است. اما ، بر خلاف زنجبیل  نیازی به بارگیری برنامه افزودنی برای مرورگر خود هنگام استفاده از این برنامه ندارید. استفاده از آن ساده تر است و حتی پیشنهادهایی در مورد چگونگی بهتر کردن نوشته های شما خواهد داشت.

می توانید با کپی کردن مطالب خود و چسباندن آن در SlickWrite ، از این برنامه استفاده کنید. برنامه مواد شما را پردازش می کند و بعد از چند ثانیه عبارات و کلمات صحیحی را به شما ارائه می دهد که قطعه شما را بهتر می کند.

ProofreadBot

این برنامه برای کاربران مناسب است. زیرا فرصتی گسترده برای نویسندگان و ویراستاران برای بهبود کار خود ارائه می دهد. این برنامه می تواند حداکثر 2500 کلمه را مجدداً تصحیح کند و کار را برای یک نویسنده خانگی راحت کند. می توانید با شروع 5 دلار از این برنامه استفاده کنید. با این وجود ، بیشتر ویراستاران و نویسندگان به دیگران توصیه می كنند نسخه برتر و گران قیمت را دریافت كنند. زیرا دارای ویژگی های اضافی است كه می تواند مقاله یك شخص را بدون هیچ زحمتی ارتقا بخشد. برای بسته 5 دلاری ، می توانید تا 50،000 کلمه تجدید چاپ کنید و در مورد 35 دلار نیز می توانید تا 500000 کلمه را دوباره تصحیح کنید.

GrammarBase

GrammarBase یک برنامه ردیاب گرامر است که می توانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید. این برنامه جملات را از نظر املایی و نگارشی، ساختار جملات ، استفاده نادرست از افعال و ….  تصحیح می کند.

نویسنده آنلاین بودن کار آسانی نیست.

نسخه های تجدید نظر در مقایسه با زمانی که شما آن را از ابتدا می نویسید ، می توانند مدت زمان طولانی تری داشته باشند. بنابراین ، ممکن است شما به کمک نیاز داشته باشید. ابزارهای ویرایش و گرامر به راحتی در اینترنت موجود است که می تواند شما را از روند طولانی نجات دهد. همچنین به شما کمک می کند یاد بگیرید که بهتر بنویسید. با این کار ، شما یک قدم به عالی ترین نویسنده ای که در خواب آرزو داشتید نزدیک تر هستید.

administrator

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *