نرم افزار اندرویدی دفع پشه

نرم افزار اندرویدی دفع پشه

اگر از آن دسته از افراد هستید که مخصوصا در فصل بهار به ناچار باید بیشتر وقت خود را در بیرون از منزل بگذرانید، برای در امان ماندن از مزاحمت های پشه باید راهکاری بیندیشید. راهکاری که همیشه در دسترس باشد و از مواد شیمیایی هم به دور باشد. ما در این پست به شما نرم افزار قابل نصب بر روی اندروید رو معرفی می کنیم. با ریحام همراه باشید.

برنامه دافع پشه به شما در بیرون راندن پشه های عجیب و غریب با صداهای فرکانس متغیر کمک میکند. این برنامه یک صدای فرکانس منحصر به فرد را که حشرات آن را دوست ندارند ،از خود ساطع میکند. فرکانس صدا به حدی است که برای انسان قابل شنیدن نیست. شما قادر خواهید بود فرکانس های بین 8 کیلوهرتز تا 22 کیلوهرتز را انتخاب کنید.  بنابراین می توانید فرکانس را مطابق با محیط خود تنظیم کنید.

آیا شما از گزش پشه بیمار هستید؟ یا به نظر می رسد پشه ها اجازه نمی دهند شب ها بخوابید؟ دیگر نگران نباشید. زیرا ما به شما برنامه Anti-Mosquitoes Repellent را توصیه می کنیم. برنامه ضد پشه از محدوده صدای فرکانس 8 کیلو هرتز تا 22 کیلوهرتز استفاده می کند که به شما اجازه می دهد تا از شر پشه های ناخواسته خلاص شوید. دیگر مالاریا نیست! دیگر ویروس دانگو نیست! گوش انسان نمی تواند بالاتر از 20 کیلوهرتز را بشنود. بنابراین این برنامه کاملاً بی خطر است. این برنامه قاتل پشه با استفاده از صدای فرکانس اولتراسونیک (مافوق صوت) برای از بین بردن پشه هاست. این برنامه دارای دو حالت است: یکی فعال است که در آن می توانید صدای فرکانس را بشنوید و با توجه به نیاز مورد نظر خود با کشویی که در مرکز صفحه قرار دارد مدیریت کنید و دیگری حالت عادی است که در آن فرکانس در سطح بالا (22 کیلو هرتز) تنظیم شده است که توسط انسان قابل شنیدن نیست. این برنامه فرکانس دارای یک طراحی UI (رابط گرافیکی. یعنی هر چیزی که بتوانیم با آن از یک محصول استفاده کنیم.) بسیار تعاملی است که استفاده از آن را آسان تر می کند.

نحوه استفاده از برنامه دافع ضد پشه:

برنامه Mosquito یک برنامه بسیار ساده و پایه است که می توانید از آن استفاده کنید. فقط این مراحل ساده را دنبال کنید:

  •  در مرحله اول ، برنامه پشه را بارگیری و باز کنید.
  • حالت فعال را انتخاب کنید.
  • فرکانس را طبق خواسته خود با کشیدن انگشت خود به بالا و پایین روی کشو تنظیم کنید.

موارد احتیاط:

  • لطفاً از استفاده طولانی از دافع پشه خودداری کنید.
  • لطفاً از استفاده با هدفون خودداری کنید.
  • به محض احساس سردرد ، لطفاً برنامه را خاموش کنید.
  • ضد پشه اثر را به طور کامل تضمین نمی کند.

administrator

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *